27 اردیبهشت 1400
 درباره ما

شرکت مهندسی پردازشگران همدان


این شرکت در سال 1372 تاسیس گردید و اولین شرکت انفورماتیکی بود که از متخصصین ممتاز رشته های مهندسی کامپیوتر (نرم افزار و سخت افزار) بهره می جست و با بهره گیری از این نیروهای متخصص و مجرب، تیم تحلیل و طراحی سیستم های نرم افزاری را تشکیل و عمده فعالیت خود را به تولید نرم افزارهای کاربردی اختصاص داد.

با توجه به توانایی و قابلیت بالای طراحی سیستم ها علاوه بر دستگاههای اجرایی استان همدان در اکثر دستگاههای اجرایی استان های کرمانشاه ، زنجان ، کردستان ، لرستان ، قزوین و مرکزی با موفقیت نصب و راه اندازی گردید.

همچنین طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای خاص کارخانجات و شرکت های خصوصی نیز انجام پذیرفت.


با توجه به پیشرفت های تکنولوژی سخت افزار و نرم افزارهای پایه، تیم تحلیل و طراحی سیستم های نرم افزاری این شرکت با جذب نیروهای مجرب و با استفاده از تجربه چندین ساله نیروهای متخصص خود نسبت به تبدیل سیستم های قدیمی (تحت DOS) به سیستم های جدید (تحت Windows) اقدام نموده است و اکثر سیستم های فوق ، هم اکنون با استفاده از بانک های اطلاعاتی SQL و تحت سیستم عامل های Windows قابل ارائه می باشد.

همچنین گروه IT شرکت عمده فعالیت خود را به طرح های جامع انفورماتیک و طراحی پایگاه داده ها ( بانک های اطلاعاتی ) اختصاص داده است که مشارکت در طرح جامع مالیاتی کشور ، تهیه طرح جامع استانداری همدان ، نظارت در طرح جامع ICT استان و مشاوره در طرح های جامع انفورماتیک دستگاههای اجرایی از آن جمله است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پردازشگران همدان می باشد.